Kim İçin Yaparız?

 

Öncelikle sizin için ekibimizle özgün ve fark yaratan benzersiz bir hizmet planı oluşturuyoruz.
Bütün Kamu kurumları, Kurumsal Şirketler, Kobiler ve Özel kuruluşlara hizmet veren Lika Tanıtım yaptığı işi severek ve sahiplenerek yapıyor ve bu anlamda ülkenin önde gelen ajans ve medya kuruluşları arasında olmak hedefi ile müşterilerinin her zaman misyon ve vizyon ortağı oluyor.
Hizmet sektörünün zengin imkanlarıyla hedefi büyümek ve yeni müşteriler edinmek isteyen Kamu Kuruluşlarının, Özel Kuruluşların ve Kobilerin çözüm paydaşı olarak güçlü ve kaliteli projeler üretiyoruz.
Gayrimenkul Yatırımcıları, Bankalar ve Katılım Bankaları, Finansal Kiralama Şirketleri, Sanayi İşletmeleri, Sigorta Şirketleri, İnşaat Şirketleri, Hukuk Büroları, Enerji Şirketleri, Akaryakıt İşletmeleri, Sağlık İşletmeleri, Turizm İşletmeleri, Belediyeler ve Kamu Kurumları, Devlet Kuruluşları, Kobiler, Bakanlıklar, Sivil Toplum Kuruluşları, Dijital Pazarlama şirketleri hizmet vermiş olduğumuz alanlardan sadece bazılarıdır.
Dijital Medya, Sosyal Medya, Tanıtım, Tasarım, Prodüksiyon, Yazılım ve Tasarım planlamalarımızı müşteri odaklı ve efektif sonuçlar almayı ilke edinen bir yönetim ekibi ile çalışıyoruz.
Biz de sizler kadar reklama harcanan her kuruşun fazlasıyla geri dönmesini istiyoruz.
Şeffaf raporlama ve birlikte reklam seviyemizi ve performansımızı ölçerek iş ortağı olarak gördüğümüz özel projelerimizi hayata geçiriyoruz.
Dijital dünyada var olma, üstün marka ve firma kalitesi ve dinamik bir ekiple çalışma alanları sunuyoruz.
Enerjinizi ülke sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel bazda da yayarak etki sahanızı en geniş haliyle genişletmeyi hedefliyoruz.