Hakkımızda

Lika Tanıtım Yayıncılık ve Akademi, sağlam ve çevik fikirler sunabilmek için yüksek seviyeli genel bakış açısı ile sizlere hizmet etmenin heyecanı ile kurulmuştur. Bu şiar ve anlayış ile reklam ve tasarım noktasında bütün taleplerinizde özgün ve farklı olmanızı sağlıyoruz.

Çözüm ortaklarımız olan müşterilerimizi inovatif kurumsal stratejiler ile aktif düşünmeyi teşvik ederek müşterek paydalarda buluşmuş kaliteli ve özgün işler çıkarmak arzusundayız.

Sunacağımız hizmetler perspektifinde sektörünüzdeki yeniliklere dair bütün hedef alınan güçlenmeyi organik olarak gerçekleştirmek için proaktif hâkimiyeti sağlayarak kazanabilmenin imkanlarını sunuyoruz.

Sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında gerçek zamanlı olarak içerik ve satış noktalarına doğru teması sağlayacaksınız. Marka bilinirliğini yükselterek rakiplerinizden öncü olmanın şartlarını oluşturuyoruz.

Yayıncılık, Dijital Pazarlama, Google Reklamları, Youtube Reklamları, Sosyal Medya, Seo Optimizasyonu vb. ihtiyaç duyduğunuz tüm web yazılım işlerini kaliteli ve efektif bir şekilde yapmaktayız. Matbu basım ve Tasarım noktasında en hızlı çözüm ortağınızız. Kurumsal Kimlik, Afiş, Kampanya ve Katalog Tasarım çalışmaları bağlamında doğru bakış açısını sunuyoruz.

Misyon

Doğru ve isabetli yatırımların bilinçli gelişimini sağlamak ve bu etkileşimi hızlı çözümlerle, teknoloji ve yenilikle besleyerek kurumunuzun en iyilerin arasında yer alınması için marka bilinirliğinizin artırılmasına yönelik kaliteli hizmetler sunmak.
Image

Vizyon

Her an değişen ve dönüşen dünyamızda; geleceğe köprü oluşturabilecek düzeyde üretkenliği, yeni fikirleri dinamik yapılı sürekli pozitif bakış açıları ile harmanlayarak çözüm sunuyor ve en iyiyi yakalamayı sağlamak. Müşterilerimize güçlü imaj ve kalıcı yatırımlarında vereceğimiz köklü ve daim hizmet anlayışımız ile üstünlüklerini sağlayabilecekleri olanakları sunmak.
Image